خدمات ما

Image

مرکز مشاوره روانشناسی روشا دارای انواع خدمات برای کمک به ایرانیان عزیز می باشد. این تضمین را به شما خواهیم داد هرنوع خدماتی که در روشا انجام میشود با بالاترین کیفیت توسط بهترین مشاوران و روانشناسان ایران انجام خواهد شد

مشاوره خانواده
مشاوره خانواده
بهترین مشاوره ازدواج، ابزارهایی برای تصمیم گیری بهتر در مورد روابط و ایجاد تغییراتی که زندگی روزمره شما را بسیار بهبود می بخشد، در اختیارتان قرار می­دهند.
مشاوره کودک و نوجوان
مشاوره کودک و نوجوان

هدف از روانشناسی کودکان و نوجوانان ، مراقبت و حمایت از آنها و فراهم کردن شرایط برای رشد و شکوفایی همه جانبه ی آنهاست .

والدین می توانند به کمک علم روانشناسی اثربخش ترین روشهای تربیتی و مفیدترین سبک فرزندپروری را یاد بگیرند و با فرزندان خود ارتباط موفق تری برقرار کنند.

مشاوره ازدواج
مشاوره ازدواج

اگر شما زوجی هستید که به تازگی قصد دارید وارد زندگی مشترک شوید ، مراجعه به یک خانواده درمانگر برای شما بسیار ضروری ست. چرا که اگر از همین ابتدا بنای زندگی مشترک خود را به درستی پایه ریزی کنید در آینده کمتر دچار مشکلات احتمالی می شوید .

مشاوره جنسی
مشاوره جنسی

سلامت جنسی لازمه ی داشتن یک زندگی سالم و شاد است وصمیمیت عاطفی و فیزیکی با شریک جنسی نقش بزرگی در این زمینه دارد .

اگر در برقراری ارتباط عاطفی با همسرتان دچار مشکل شده اید مراجعه به مشاور روابط جنسی میتواند برای شما بسیار مفید باشد .

مشاوره تحصیلی
مشاوره تحصیلی

استفاده ی به موقع از مشاوره تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان کمک می کند تا با برنامه ریزی درست و دقیق موفقیت خود را تضمین کنند.

مشاور تحصیلی تمام اطلاعات لازم برای افزایش موفقیت را در اختیار فرد قرار می دهد و با راهکارها و پیشنهادهایی که ارائه می دهد ، فرد محصل می تواند تصمیم گیری راحت تری داشته باشد .

مشاوره فردی
مشاوره فردی

مشاوره فردی به افراد کمک می کند تا سلامت روان خود را بهبود بخشند و نتیجه ی این امر دستیابی به زندگی بهتر و کامل ترخواهد بود. ارتباط با مشاور در هر مرحله ای زندگی فرد می تواند مفید و مؤثر باشد .

Image

در خبرنامه ما عضو شوید(آدرس ایمیل خود را وارد نمایید)